Açık Tarla Sebze Tohumları

agromar

 

Agromar A.Ş. kendi üretimlerinin yanısıra diğer tohumculuk firmalarına da hizmet vermekte,bu bağlamda müşterilerin talepleri doğrultusunda fason üretim yapmakta, diğer tohumculuk firmalarının paketleme, tohum işleme taleplerini fason olarak gerçekleştirmektedir.

Agromar A.Ş., bütün dünyada ıslah edilmiş açık tarla tipi sebze çeşitlerinin Türkiye şartlarına uygun olanlarının seçimine özel önem vermektedir. Böylece dünyanın önder kuruluşlarından seçilmiş güçlü tohum markalarını bünyesine alabilmektedir.

Agromar A.Ş  ile CAMPBELL'S SEEDS'in Birlikteliği campbell seeds

CAMPBELL'S SEEDS firması ile oluşturulan işbirliği çerçevesinde sanayiye yönelik domates çeşitlerinde çok iddialı ve başarılı bir noktaya gelinmiştir.

CAMPBELL'S SEEDS firması, Campbell Soup firmasının araştırma-geliştirme bölümünün bir parçasıdır. Sanayiye uygun domates çeşitlerinin araştırılması ve geliştirilmesi çalışmalarını 50 yılı aşkın bir süredir yürütmektedir. Bu firma, sanayi domatesi çeşit geliştirme, pazarlama konularında faaliyette bulunan dünyanın önde gelen kuruluşlarından biridir.


Ülkemize Uygun Çeşitler
Türkiye'de de uzun bir süredir çok iyi tanınan Shasta ve Alta gibi iki iddialı hibrid domates çeşitleri ile sanayicilerimize hizmet vermektedir.

Campbell's Seeds, dünyada sanayi dometesi üreticisi ve sanayicisinin isteklerine uygun çeşit geliştirmek için profesyonel ekibiyle, son yıllardaki sanayi sektörünün beklentilerine uygun olarak ıslah çalışmalarını yoğunlaştırmış ve CXD 187, CXD 142, CXD 207 ve CXD 222 hibrit domates çeşitlerini Dünya üreticileri ile Agromar Marmara Tarım Ürünleri San.Tic A.Ş kanalıyla da Türk üreticilerinin ve sanayicilerinin hizmetine sunmuştur. 

Pazara Göre Üretim 
Yapılan ıslah çalışmaları sonucunda oluşturulan çeşitler sanayicilerimizin talepleri ve üreticilerimizin beklentilerine fazlasıyla cevap verecek niteliktedir. Zengin çeşit varlığı yüksek brix, nefis renk, düşük asitlik, yüksek likopen gibi teknolojik değerleri ile yüksek verim, hastalıklara dayanım, çevre koşullarına dayanıklılık gibi bitkisel özellikleri içermektedir. Bu çeşitler Agromar A.Ş ve Antalya Tarım'ın deneyimli, dinamik, bilgili ekipleri ile tüm Türkiye sathında sanayicilerimiz ile kurutmacılarımızın kullanıma sunulmaktadırlar.